úterý 6. září 2016

Knihy - a nejen ty šicí....

Do mého dokonalého světa patřily vždy i knihy , nemyslím tím jen ty šicí.Pravdou je, že mnoho knih teď nepřečtu z důvodu závislosti na šití.Měla bych to napravit tak alespoň se podělím o  pár knih které mám ve své knihovně a jsou  mými poklady.
Mezi mé milované knihy patří jako první knihy Evžena Bočka -Aristokratky.Když jsem se začetla do prvních stránek byla jsem kvůli hlasitému- řečeno slušně smíchu vykázána ze společných prostor našeho domu.Rozumějte, v televizi dávali tolik oblíbený pořad mých chlapečků Top Gear.
Jako už předloni i letos jsme dostali pozvání od švagrové a přátel do vinného sklepa v Miloticích -Šidleny.

Moje srdíčko zajásalo -(NE -není to další z mých závislostí) jen nutně  musím za kastelánem na zámek. Proč?Evžen Boček je kastelánem na zámku v  Miloticích a potřebuji podepsat knihy přece... :-)
Knihy beru s sebou.
Pobyt ve sklípku  s přáteli jsme si užily při troše vína-NO troše , při skvělém zpěvu a doprovodu  našeho přítele Gusty hrou na harmoniku.Děkuji... :-)


Před odjezdem směrem domů vedly naše kroky na zámek,čím více jsme se blížili tím víc jsem ztrácela odvahu hledat zámeckého pána.


No, nic vzdávám to nebudu  otrava...A ejhle kdo nám to jde naproti?Samotný Pan Boček prosím mohla bych poprosit?začala jsem blekotat,Ano,rajská slova pro mé uši..moc se těším na další knihu která se schovává v šuplíku...
                                          Děkuji Evžene...

P.S. vždy když jsem náhodou v Ikei  jdu si umýt a usušit ruce vybaví se mi sušení nebohé kočky .V ten moment je na mě úžasný pohled a bojím se že můj přihlouplý úsměv někdo pozoruje a zavolá Chocholouška....

Žádné komentáře:

Okomentovat